Kürtaj yapan hastaneler

İstanbul'da kürtaj yapan hastaneler nereleridir , Avrupa yakasında hangi yerlede kürtaj yapılır , kürtaj yapan doktorlardan Anadolu yakası ve Avrupa yakasındakilerin isimleri nelerdir , en iyi kürtaj doktoru kimdir , vakum kürtaj nasıl yapılır , 2019 yılı kürtaj fiyatları kaç paradır , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir , kürtaj sonrası ağrı olur mu , kızlık zarı dikimi fiyatı nedir , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? gibi konulara temas edeceğiz. İstanbul'da kürtaj yapan hastanelerin hangileri olduğundan ziyade kürtajın temellerinede değiniyoruz. Ayrıntılar için okumaya devam ediniz.

Kürtaj yapan hastaneler İstanbul

2015 yılı Nisan 6 tarihi itibarı ile konuşmak gerekirse kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçmemiş hamileliklerde isteğe bağlı olarak tüm devlet hastanelerinde , özel hastanelerde ve özel jinekolog muayenehanelerinde kürtaj yaptırabilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama yoktur. Ama 10 haftayı geçen hamileliklerde kürtaj yapan hastanelerden ve muayenehanehanelerden hiçbirinde gebelik sonlandırma yapma şansınız yoktur unutmayın.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları en ucuz olarak ...tl civarından başlar , 2015 yılı bahara ayı rayiçlerine göre çocuk aldırma ücretleri genellikle son adet tarihinden itibaren hesaplanan gebelik haftasına göre belirleniyor. Mesela adet gecikmesi durumunda gebelik testi yaptınız ve çift çizgi çıktı, bu sizin en az 4 haftalık hamile olduğunuzu gösterir , ve bu durumda en düşük kürtaj fiyatları ile gebelik sonlandırabilirsiniz , ama karar vereyim derken zaman geçti ise ve 5 haftalık gebelik , 6 haftalık gebelik veya daha ileri bir hamilelikle karşılaştı iseniz çocuk aldırma ücretinizde adım adım yükselir unutmayın. Ama kürtaj kanununa göre 10 hafta üstü gebelik terminasyonu yasak olduğu için daha ileri gebeliğe kalmayın derim. Kürtaj fiyatları hakkında güncel bilgiler için ;
www.kurtajbakirkoy.com/2015/03/kurtaj-fiyatlar.html sayfamızda bakınız.

Kürtaj yasası


2015 yılı ve önceki seneler için ülkemizde geçerli olan ve isteğe bağlı gebelik sonlandırma ile alakalı olan kürtaj yasaları vardır , buna göre en geç 10 haftaya kadar yasal çerçevede çocuk aldırabilirsiniz , ama daha ileri bir gebelik için kürtaj yasağı söz konusudur. Kürtajda yaşla ilgilide çeşitli kısıtlamalar vardır , kürtaj yasasına göre 18 yaşını doldurmayan bayanlar çocuk aldırabilmek için anne veya babalarından imzalı kağıt getirmeleri gerekir. Evli bayanlarada bir kısıtlama var kürtaj kanununa göre , eş rızası denilen durum söz konusu resmi nikahlı evli iseniz. Ama bekar bayanlara sorun yok , reşitlerse kimseye danışmadan , izin almadan kürtaj olabiliyorlar.

Kürtaj Sonrası

Kürtajdan sonraki süreç ne şekild eolacak diye aklınızdan geçmiştir , kürtaj olacak her bayan bunu düşünür biliyorum , hemen bahsedelim ozaman , kürtaj sonrası en önemli dönem ilk 10 gündür , sonrası zaten normal davranabiliyorsunuz. Kürtajdan sonra 10 gün süre ile denize , havuza , göle girmek , küveti doldurup içine uzanmak yok , ayakta duş şeklinde istediğiniz kadar banyo yapabilirsiniz. Kürtaj sonrası cinsel ilişki içinde 10 gün kadar süre geçmesi gerekiyor. Kürtajdan sonra ağrı ve kanama pek olmayacaktır , belki adet görür kadar olabilir , hepsi o. Kürtaj sonrası hamilelikte sıkıntı olmaz , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ücretleri

En az kürtaj kadar popüler olan jinekolojik konuda kızlık zarı dikimidir , sadece bizim memlekette değil , yeni dünya Amerika'dan tutun , güneş batmayan ülke İngiltere ve diğer birçok ülkede yaygın olarak yapılmakta olan küçük cerrahi müdahaleler gurubundandır. Ama İstanbul bu konuda nereye sorarsanız sorun bir numara diyebilirim , aslında kızlık zarı diken jinekolog sayısıda çok azdır ama bu şöhrette bizimde payımız olmuş demekki. Herneyse gerekli bilgileri vermeye başlayalım . İstanbul'da 2019 yılında Nisan itibarı ile kızlık zarı diktirme fiyatı yaklaşık olarak ....tl civarıdır. Gerçi himenoplasti ameliyatı yani bekaret diktirme operasyonu sadece bir ameliyattan oluşmaz , mesela vajina daraltma ile kombine yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları az daha pahalıdır. En çok yaptırılan tamir operasyonu kalıcı kızlık zarı diktirme ücreti daha makul seviyelerdedir. ( flep yöntemi ) Bu kısımda en ucuz hymenoplasty ise geçici kızlık zarı dikimi fiyatıdır. Himenoplasti maliyetleri güncel fiyat öğrenmek için ;
www.gecicikizlikzaridikimi.com/2015/03/gecici-kzlk-zar-dikimi-fiyat.html sayfamıza mutlaka ziyaret yapın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yapan hastaneler anadolu yakası

Kürtaj