Kürtaj yapan doktorlar

2019 yılında İstanbul'da kürtaj yapan doktorlar çok aranır sorulur oldu. Özellikle istanmeyen gebeliğe zamansız yakalanan genç kızlarımız panik halinde en iyi kürtaj doktoru arayışına giriyorlar. Bereketki artık kazıma şeklinde klasik yönteme göre çok daha risksiz ve acısız bir yöntem olan vakum kürtaj icad edildi , 10 dakikada gebelikten kurtulmayı mümkün kılıyor. Bu yazımıda sizden çok gelen birçok sortua bu vesile ile cevap veriyoruz, mesela kürtaj nedir , kürtaj fiyatları kaç paradır , İstanbul'da kürtaj yapan en iyi doktor kimdir , kürtaj sonrası hamilelik durumu olabilir mi , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırabiliriz , kızlık zarı nedir , kızlık zarı çeşitleri ve modelleri nelerdir , kızlık zarı şekilleri neye göre sınıflandırılır , esnek kızlık zarı gerdek gecesinde kanarmı , kızlık zarı kanı ne renktir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu cinsel ilişkide ortaya çıkar mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına nasıl ulaşabilirim , Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktor varmıdır , geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır , kızlık zarının bozulması nasıl anlaşılır , vajina darlatma ameliyatı fiyatları kaç paradır , İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları nekadardır? gibi birçok sorunuza bu yazımızda cevap veriyoruz.


Kürtaj

Latince anlamı kazımak olan kürtaj kelimesi artık günümüzde çocuk aldırmak yada gebelik sonlandırmak için kullanılır hale gelmiştir. Hatta artık vakum kürtajın yaygınlaşması ike rahim kazıma yöntemi ile gebelik sonlandırılmasa bile bu işleme bile vakum kürtajı denmekte ve kürtaj kelimesi geleneksel hale gelmektedir. 2019 kürtaj yasasına göre ülkemizde en geç 10 hafta dahil isteğe bağlı kürtaj yapılabilmektedir , daha ileri gebelikler için ise kürtaj yasağı söz konusudur.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da 2019 yılında kürtaj yapan yerlerde uygulanagelen ortalama kürtaj fiyatları yaklaşık olarak en küçük gebelik olan 4 haftalık hamileliklerde ... tl seviyelerinden başlar ve gebelik haftasına göre artışlar gösterir , mesela 5 haftalık gebeliklerde ... tl , 6 haftalıksa ... tl şeklinde yukarı doğru gider. Ama 10 haftadan sonra çocuk aldırmak yasak olduğu için zaten orda durur ve kalır. Kürtajdan hemen önce yapılan gebelik muayenesi ve ultrason için birçok kürtaj merkezinde ek bir ücret istemezler , ama önce muayene olup başka bir gün kürtaja gelecekseniz İstanbul'da ek olarak ... tl kadar muayene parasıda isteyeceklerdir.

Vakum kürtaj

Günümüz teknolojisi ile en modern ve risksiz gebelik sonlandırma metodu vakum kürtaj olarak kayıtlara geçmiş görünüyor. İstenmeyen gebelikleri sonlandırılmasında gerek evli bayanlar , gerekse bekar bayanlar hi. farketmez vakum kürtajı herkese uygundur. Vakumla yapılan gebelik sonlandırması aslında bir kürtaj sayılmaz , zira rahim içindeki gebelik kesesi kazıma yapmadan veya tıbbi alet kullanılmadan negatif basınçla alınmaktadır. Dolayısı ile hasta vakum kürtaj esnesında acı çekmemekte ve kürtaj sonrasındada kanama ve ağrı gibi şikayetler pek görülmemektedir. İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Gebelik sonlandırma konusuda karra almış bayanlar ve onların erkek arkadaşları , çocuk aldırmaya gelmeden önce mutlaka yotube benzeri video paylaşım siteleri ve diğer kaynakları araştırarak kürtaj nasıl yapılır izleyip öğrenmeye , daha sonrada kürtaj gelmeye çalışırlar. Gerçektende hergün telefonla arayanların bir kısmı kürtajı nasıl yapıyorsunuz doktor bey diye soruyorlar. Vakum kürtaj metodundan bahsedelim o vakit ; hastanın kabulu jinekolojik muaayene ve ultrasonla gebelik haftasının net olarak tespiti , hastanın rahim girişinin lokal anesteziklerle uyuşturulması , hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu , karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi , negatif basınç verielrek rahim içindeki gebelik kesesinin dışarı alınması , kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığı konusunda emin olunması şeklinde özetlenebilir.


Çocuk aldırma günahmı ?

Gebelik sonlandırmak veya çocuk aldırma günahmı , kürtaj yaptırmanın islam dini açısından bir sakıncası varmıdır , İstanbul müftülüğü çocuk aldırma konusunda her hangi bir açıklama yaptımı ? gibi sorular arada bir geliyor , bazı ulemalar çocuk aldırmanın tümden günah olduğunu söylüyorlar , bazıları ise kalp atışları başlamadan önce küryaj yapılmasında dini açıdan bir sakınca olmadığını savunuyorlar. Bu konuda net birşey söylemek gerçekten zor.

Kürtaj İstanbul

2019 senesine girereken kürtaj İstanbul'da Avrupa yakası ve Anadolu yakalarında kızlık zarı dikimi ile aynı ölçüde talep gören bir jinekolojik mudhale pozisyonundadır. İstanbul'da kürtaj ormanlı döneminde bile yapılırdı , ama günümüzdeki vakum teknolojisi o zamanlar olmadığı için eski klasik rahim içi kazıma yöntemi uygulanırdı , düşünseniz o sırada ultrasonda yok ve jinekolog yada hekim başı el yordamı ile rahim içini kazıyarak yapılmaktaydı. Bereket versin günümüzde İstanbul'da vakum kürtajla önce ultrasonla gebelik eksesini net olarak tespit edip daha sonra negatif basınçla gebeliği sonlandırmak gibi bir lüksümüz var. 2019 yılı için İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık ... tl civarından başlar.

Kürtaj Ankara

Ülkenin siyasi merkezi Ankara'da kürtaj için gidebileceğiniz çok yer bulabilirsiniz , Ankara'da kürtaj yapan doktorlar genellikle Çankaya Tunus caddesi , Altındağ , Etimesgut , Kızılay , Keçiören ve Ayaşta bulunabiliyor , ama daha elit doktorlar genellikle Kızılay ve Çankaya Tunus caddesi gibi bölgelerde konuşlanmış durumdadır.

Kürtaj sonrası kanama

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek lazım yada kürtaj sonrası kanama , kürtaj sonrası ağrı gibi sorunlar yaşayacak mıyım gibi sorular çok geliyor. Hemen özetleyelim , yeni teknoloji vakumlu kürtaj metodunda rahm yani uteris travmatize edilmediği için yada kazıma yapılmadığı için kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayetide pek görülmez. Kürtaj sonrası ilk adet biraz geç olur 40 gün kadar sonra regl olursunuz. Kürtajdan sonra hamilelik için endişe etmeyin ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kürtaj video izle

Evlilik öncesi plan dışı gebelik yaşayan birçok genç bayan kürtaj olmadan önce yotube gibi video sitelerinde kürtaj videosu izlemek isterler ve çocuk aldırma işlemini net olarak anlayıp ondan sonra kürtaj olmayı tercih ederler , ama kürtaj videosu kaydetmek ve yayınlamak tıbbi etik açısından doğru değildir , dolayısı ile bizim sitlerimizde kürtaj videolarına rastlamazsınız. Ayrıca bu tip videoları oluşturmak insan haklarınada ve hasta gizliliğinede aykırıdır.

Düşük hapı Cytotec ( Misoprostol )

Kürtaj olmak ilk bakışta çok itici ve korkutucu gelebilir , aslında vakumlu kürtajla 10 dakikada acı hissetmeden atlatılacak olan bu basit operasyonu dahada basite indirgeyip bir düşük hapı , yada bir Cytotec yani Misoprostol için herşeyi unutmak daha kolay gibi gelebilir. Cytotec ve RU-486 gibi kürtaj hapı tabir edilen düşük ilaçları sağlık bakanlığınca yasaklanmış ilaçlardandır , zira hayati kanama , rahim yırtılması , rahim içinde parça kalması gibi çok tehlikeli komplikasyonlara yol açabilirler. İstanbul'da düşük hapı fiyatlarının kaçak piyasada ... tl civarı olduğunu duyuyoruz , aslında İstanbul'da vakum kürtaj fiyatlarıda ... tl den başlıyor.

Gebelik testi

Gebelik testi cinsel aktivitesi olan her kadının bilmesi gereken bir konudur , zaten son derece basite indirgenmiş ve ulaşılmasıda kolaylaştırılmış testlerdir. Eğer adet günlerinizi takvim üzerinden veya akıllı cep telefonu android veya iphone adet takip programları üüzerinden izliyorsanız birkaç günlük bir adet gecikmesinden sonra gebelik testi yapılması gerektiğini bilirsiniz, peki gebelik testi nasıl yapılır ? En yakın eczaneye uğrayıp 5 tl gibi çok ucuz bir gebelik testi fiyatı ile satın alabilirsiniz , hamilelik testinin üzerine birkaç damla idrar damlattığınızda ise çift çizgi çıkarsa bu sizin gebe olduğunuzu gösterir.

Gizli kürtaj

Evlilik dışı istenmeyen gebelikler artık günümüzde evli çiftlerden nerdeyse 4 kat daha fazla rastlanıyor , bazıları bekar kürtaj yapılabilir mi diye soruyor , reşit olan herkes kendi kararı ile kürtaj olabilir, kürtajın gizli kalması en doğal hakınızdır ve aslında yasal olarakta kürtaj olduğunuzu gizli tutma hakkınız vardır , fakat ... anlaşmalı devlet hastanesi , özel hastaneler ve özel tıp merkezlerinde sistemler ... ya bağlı olduğu için malesef gizli kürtaj hayal olabiliyor , ama özel jinekolog muayenehaneleri ... anlaşmalı olmadığı için yaptırdığınız kürtaj gizli kalacaktır.

Saç ekim fiyatları

İstanbul'da en iyi saç ekim merkezlerinde uygulanmakta olan FUE yöntemi saç ekim fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarından başlamaktadır , metod olarak şu anda tüm dünyada en güncel ve modern saç ekim teknolojisi FUE yöntemidir. Metod olarak ensede kulaklar arasında kalan en güçlü saçlı deri üzerindeki saç kökleri tek tek alınarak gerekli bölgelerde önceden hazırlanmış mikro kanallara yerleştirilir ,saç ekim operasyonu yaklaşık 6 saat sürmektedir.

Kızlık zarı ne işe yarar ?

Bayanlarda vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan himen yani kızlık zarı cinsel hayattan önce yani virgo döneminde dış ortamdan gelebilecek bakterilerin rahme ulaşmasını kısmen engellemeye çalışır , kızlık zarı ne işe yarar sorusuna en güzel cevap olarak dikkat ederseniz cinsel ilişkiye hiç girmemiş bakire  bir hanımda akıntı ve bunua benzer vajinal enfeksyonlara çok nadirdir , ama cinsel aktif bayanlarda çok sık karşılaşılır.

Kızlık zarı şekli nasıldır ?

2019 verilerini göz önüne alırsak kızlık zarı şekilleri kadınlarda nerdeyse sonsuz tiptedir, ama en sık rastlanan kızlık zarı şekilleri elek şeklinde kızlık zarı , ortada tek delikli kızlık zarı , hilal şeklinde kızlık zarı , esnek kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumunu sayabiliriz. Hanımların dış genital organlarının görünümü biraz karmaşık olduğu için kızlık zarı şekli nasıldır diye çok soran oluyor , ama ayna tutarak veya bir arkadaşa inceleterek kızlık zarı muayenesi yaptırmadan bu konuda gerçek bilgilere sahip olmak zordur.

Kızlık zarı çeşitleri resimli anlatım

Özellikle evlilik öncesi kızlık zarını koruyarak sürtünme benzeri cinsel ön sevişmeler yaşayan veya kısmi birleşme deneyimleyipte kızlık zarı kanı gelmeyen genç hanımlar kızlık zarı çeşitleri resimli anlatım araştırarak kendi kızlık zarlarının hangi çeşit kızlık zarına denk geldiğini bulmaya gayret gösterirler , en sık görülen kızlık zarı çeşidi ortada tek delikli himen olup esnek kızlık zarıda zaten bu kızlık modelinin bir abartılı bir versiyonudur.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video ?

İstanbul'da özellikle facebook ve diğer sosyal paylaşım altyapılarının artması ile kadın erkek iletişimide hızlandı ve günübirlik ilişkilerde gerçek evliliğe saklanan kızlık zarı bozulma seromonisi zamansız yaşanma ihtimali ortaya çıktı. Dolayısı ile kızlık zarının bozulduğunu şüphe eden birçok genç kız bizi arayarak başından geçen olayı bir arkadaşının ağızından anlatarak kızlık zarının zedelenip zedelenmediğini tespit etmeye çalışmaktadırlar , bazılarıda kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video izleyerek ön inceleme yapıyor. Ama bu konuda kesin konuşmak için kızlık zarı muayenesi yapılması şarttır. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ... tl civarıdır. Halk arasında buna kızlık testi , bekaret testi , bekaret kontrolü gibi isimlerde verilir. Kızlık zarı muayenesi hastaya herhangi bir tıbbi alet değdirmeden sadece gözle bakılarak yapılır.

Kızlık zarı dikilir mi ?

İnsan organizmasındaki en ilginç anatomik oluşumlardan biride kızlık zarıdır ve başka hayvanlarda buna benzer bir yapı yoktur, dolayısı ile cinsel ilişkide bozulan kızlık zarının yeniden dikilip eski haline getiirlip getirilemeyeceği hep merak edilir ve birçok hasta bize doktor bey kızlık zarı dikilir mi diye sorarlar, evet kızlık zarı iki farklı metodla dikilebilir ve fonksiyonunu yapacak hale getirilebilir , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır ve sonsuz süre içinde cinsel ilişkiye girilebilir , geçici kızlık zarı dikiminde ise 10 gün içinde cinsel ilişkiye girilmez ise kızlık zarı kendiliğinden kanayarak bozulur. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık ... tl civarındadır.


Kızlık zarı dikimi izle youtube

Kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayan sanıyorum önce kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor youtube'da izleyip daha sonra kızlık zarı diken en iyi doktoru bulmaya çalışıyorlar. Genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar ve cinsel ilişkiye girmek için bir zaman kısıtlamasının olmaması özel bir huzur veriyor olsa gerek. Birçoğuda kızlık zarı dikimi izle youtube ve benzeri video paylaşım sitelerindende arama yapıyorlar.

Kızlık zarı kaç cm içerde

2019 yılın ilk ayları itibarı ile kızlık zarıyla ilgili gelen sorulardan bazılarıda himenin vajinanın ne kadar içerisinde olduğu yönündedir , birçok genç bayan kızlık zarı kaç cm içerde diye bize soruyorlar , gerçektende vajina girişini labia minora dediğimiz küçük dudaklar kapattığı için görmek zor olabilir, kızlık zarı vajinanın yaklaşık 1.5 - 2 cm kadar içerisindedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Avrupa yakası ve Anadolu yakası İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve işlemin kompleksitesine göre değişir. Mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ile geçici kızlık zarı dikimi ücreti İstanbul ve Ankara'da .... tl civarı iken çift kat flep yöntemi fiyatı .... tl , yine kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yapılacaksa yine .... tl , ama kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti denilen sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonları ise .... tl civarına yapılır.

Kızlık zarı patlaması


Gerek evlilik öncesi gerekse evliliğin ilk gecesi yani gerdek esnasında girilen bir cinsel ilişkide bekaretin bozulması yani halk deyimi ile kızlık zarı patlaması meydana gelir. Konuyla ilgili çok soru geliyor , kızlık zarı patlaması için kaç cm gerekir , kızlık zarı patlaması kan rengi ne renktir , kızlık zarı patlaması nasıl olur ve kızlık zarı patlaması ilk gece video izlemek iseyenler bile bizi arıyor. Penisiniz en az 10 cm kadar olsa bile kızlık zarını patlatmak için yeterli olacaktır. Kızlık zarı kanı rengi açık kırmızıdır.

Flep yöntemi

Kızlık zarı dikiminde en popüler metod kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi olarak bilinir. Gerçektende en güvenli sonuç garanti edebilen bekaret diktirme yöntemidir. Arayan birçok hastamız flep yöntemi nekadar veya flep yöntemi video izlemek istiyor. Bu arada flep yöntemi yaptıranların olumlu sonuç alması yani flep yöntemi sonrası başarıya ulaşmalarıda diğer sistemlere göre çok daha garanti oluyor. İstanbul'da flep yöntemi fiyatları yaklaşık .... tl civarından başlamaktadır.

Kalıcı kızlık zarı ne kadar dayanır ?

2019 yılında Ankara ve İstanbul'da bekaret tamiri yaptırmak isteyen birçok bayan kalıcı kızlık zarı ne kadar dayanır diye bize soruyor , gerçektende şu anda en gelişmiş ülkelerde bile en garantili himenoplasti metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir ve zarınızı kalıcı olarak diktirdikten sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınız olur , yani kalıcı dikim size uzun yıllar dayanır . İtanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl den başlar.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da 2019 yılında geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl seviyelerindedir. Bekaret tamiri metodlarının en eskisi olan geçici kızlık zarı dikimi son 30 yılda demode olmuş ve yerini yavaş yavaş kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemine bırakmıştır. Ancak vakalrın %10 kadarı geçici dikimi tercih ediyor , onun sebebide fazla vakti olmayanlar ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gerekenlerdir.

Kızlık zarı dikimi nasıl olur ?

Bekaret tamiri konusunda karar vermiş birçok bayan öncelikle kızlık zarı dikimi nasıl olur , nasıl yapılır bunu araştırırlar daha sonra kızlık zarı dikimi videosu izlemek için youtube da araştırma yaparak daha sonra kızlık zarı diken en iyi doktoru bulmak üzere yola çıkarlar. Peki gerçekten nasıl yapılıyor bu kızlık zarı dikimi dersiniz ; 2 farklı metodla yapılan kızlık zarı dikiminde şu anda en popüler ve garantili yöntem flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak bilinir ve uygulanır. Flep yöntemi himenoplasti ameliyatı lokal anestezi ile yapılır ve 25 dakika sürer , kızlık zarına en yakın vajina duvarından flep kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir böylece kızlık zarı ile tamemen aynı histolojik yapıda ve fonksiyonda yeni bir kızlık zarı oluşturulur , 20 gün içinde dikiş izleride silinir ve alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar.

Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?

Normal şartlarda kızlık zarı diktirenlerin anlaşılma ihtimal yoktur , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatından 20 gün sonra dikiş izleride silinir ve orijinal görünüm ve fonksiyonda kanıyla canıyla yaşayan bir kızlık zarı elde edilir , dikim sonrası soznsuz zaman periyodunda herhangi bir zamanda cinsel ilişkiye girildiğinde ise kızlık zarı yırtlması ve belirgin bir kızlık zarı kanı ortaya çıkar , hatta kızlık zarı yırtılması bayana acı verir ve herşey olması gerektiği gibi gider. Ama yinede kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır diye gelen sorulara şu cevabı verebiliriz , hinemoplasti ameliyatından sonra ve ilişkiden önce yapılacak bir jinekolog muayenesinde kadın doğum uzmanı kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu anlayabilir ama muayene esnasında siz reşit iseniz bunu ailenize veya birlikte geldiğiniz nışanlı ve buna benzer statüdeki insanlara sizin izninizi almadan açıklama yetkisi yoktur , ayrıca dikilmiş kızlık zarı cinsel ilişki ile bozulduktan sonra yapılan kızlık zarı muayenelerinde veya vajinal doğumlarda , kürtajlarda önceden kızlık zarının dikilmesi gibi bir operasyon geçirildiği anlaşılmaz.

Esnek kızlık zarı nasıl bozulur ?

Kızlık zarının esnek olması ile ilgili birçok hastamız arıyor genellikle bu konu ile ilgili bize esnek kızlık zarı resimi varmıdır , esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır , esnek kızlık zarı nasıl bozulur , esnek kızlık zarı kanar mı , esnek kızlık zarı bozulur mu , esnek kızlık zar nedir ne değildir , esnek kızlık zarı yırtılır mı gibi sorular yöneltiyorlar. Esnek kızlık zarı bayanlarda %5 oranında görülür ve esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiğinizde ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinini abartılı bir versiyonu olan esnek kızlık zarı kanama yapmaz ama içten ayrışma şeklinde bozulur, bu durum sadece kızlık zarı muayenesi yani bekaret testinden ortaya çıkar.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı hakkında çok merak edilen birçok konu oluyor , özellikle kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı Haydar Dümen ne der , kızlık zarı kanaması nasıldır , hamilelik belirtileri ve buna benzer konuyla alakalı so rular geliyor. Kızlık zarını koruyarak yapılan evlilik öncesi ön sevişmelerde genellikle sürtünme şeklinde cinsel aktivite olur ve erkek zevk suyu deşarjı veya ejekülasyon yani sperm boşalması ile sonuçlanır . Sperm hücreleri kuyruklu canlılar olduğu için 15 cm ye kadar gidebilirler ve yumurtanın kokusunu alarak gidip yumurtayı dölleyebilirler. Bu durumda kız bakire olsa bile gebelik ortaya çıkabilir ve bu durumla çok sık karşılaşıyoruz.

Kızlık zarı kanama 

Kızlık zarı kanı hakkında sizinde aklınızdan birçok soru geçiyor olabilir , kızlık zarı kanı ne renktir , kızlık zarı yırtılınca kanama kaç gün sürer , kızlık zarı kanama süresi nekadardır , kızlık zarı yırtılıdığında kanama hemen mi olur , kızlık zarı kanama olmadna yırtılır mı , kızlık zarı kanama olmaması gibi durumlar sıkmı rastlanır , kızlık zarı kanaam olmazsa ben naaparım , kızlık zarı kanaması durmuyor ne yapılabilir ? gibi birçok sizden gelen sorularla karşılaşıyoruz , kızlık zarı kanaması genellikle 10 dakika kadar sürer ve durur , kızlık zarı kanı rengi genellikle açık kırmızıdır , bazı durumlarda kızlık zarında bulunan daha büyük bir damar yırtılırsa kanama durmayabilir ve müdahale gerektirebilir. Kızlık zarı kanamasının olmaması durumu esnek kızlık zarı olanlarda görülür.

Kızlık zarı dikimi İstanbul Anadolu yakası

En gelişmiş ülkelerde bile yaygın olarak yapılmakta olan kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları en iyi İstanbul'da yapılmaktadır desem inanırmıydınız ? Gerçektende bu doğru , zira Sadece ülkenin diğer illerinden değil birçok ülkeden kızlık zarı dikimi için hastalar bize gelmektedir. Bu konuda araştırırken genellikle kızlık zarı dikimi İstanbul Anadolu yakası veya Avrupa yakası şeklindeki aramaların dışında kızlık zarı dikimi İstanbul Şişli ve Pendik olarakta arayanlar çok oluyor. Bizim kızlık zarı dikimi yaptığımız jinekoloji muayenehanemiz ise İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu'ndadır.

Kızlık zarı dikimi Ankara fiyat

2019 yılında Ankara'da kızlık zarı dikimi talepleri İstanbul'da daha az değildir , bu konuda bize birçok hasta Ankara'dan günübirlik uçak veya otobüsle gelip aynı gün dönebiliyor , genellikle kızlık zarı dikimi Ankara fiyat olarak İstanbul'a paralel gidiyor ve yaklaşık .... tl civarı maliyetler gerçekleşiyor. Bize sorulanlar ise kızlık zarı dikimi Ankara yorumları ne göndedir , kızlık zarı dikimi Ankara Kızılayda hangi jinekolog iyidir , kızlık zarı dikimi Ankara Kadınlar kulübü yorumları nelerdir gibi.

Vajina Daraltma Ameliyatı

İstanbul'da vajina daraltma ameliyatları çok eskilerden beri yaygın olarak yapılmakta olup artık günümüzde kızlık zarı dikimi ile beraber daha sık olarak aynı seansta tercih ediliyor. 2015 yılı için İstanbul vajina daraltma ameliyatı fiyatları ise yaklaşık .... tl civarıdır. Vajina darlatma ile ilgili  çok soru geliyor , vajina daraltma ameliyatı sonrası nelere dikkat etmek gerekir , vajina estetiği ücretleri nedir , vajina daraltma ameliyatı video izleyeme istiyorum , vajina genişlemesini nasıl giderebilirim , vajina daraltma ameliyatı kaç günde iyileşir ? gibi sorular geliyor.

Saç ekimi fiyatları ekşi

2019 yılında İstanbul'da saç ekimi fiyatları ekşi sözlükte çok konuşuluyor , özellikle FUE yöntemi garantili saç ekimi fiyatları .... tl gibi bir zeminden başlayıp ihtiyacınız olan seans adedi artarsa ücrette artıyor. Bu konuda gelen sorular arasında saç ekimi ekşi duyuru dialogları ve saç ekimi fiyatları forumlardaki durumu , estehair saç ekimi fiyatları kaç paradır , kadınlarda saç ekimi fiyatları farkediyor mu ? şeklindeki sorulardır.

Kızlık zarı dikimi Kocaeli

İstanbul'a çok yakın olan Kocaeli'de kızlık zarı dikimi yapan doktor bulmak pek kolay değil sanıyorum , zira bize kızlık zarı dikimi için Kocaeli'nden birçok hasta gelip otobüsle günübirlik geri dönüyor. Kocaelinde bazı özel hastanelerde kızlık zarı dikimi yapılıyor olabilir ama SGK anlaşmalı hastaler olduğu için kızlık zarı diktirme ile ilgili hamremiyet kurallarının uygulanması zor olabilir. Bu arada Kocaeli'de kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbulda olduğu gibi yaklaşık .... tl civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yapan hastaneler

Kürtaj yapan hastaneler anadolu yakası

Kürtaj