Kürtaj Yapan En İyi Doktor

En iyi kürtaj yapan doktor kimdir , vakum kürtajında en iyi jinekolog hangisidir , kızlık zarı diken en iyi doktor hangi jinekologdur , kürtaj yapan hastaneler ve kürtaj merkezlerinden hangileri iyidir , 2019 Nisan ayı itibarıyle kürtaj fiyatları kaç paradan başlar , kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti olur mu , garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradan başlar ? diyerek soran çok olur , geçenlerde Prag'dan kürtaj olmak için bir hasta geldi , gurbetçi Türkler'den  doğam büyüme yurtdışında yaşamış , bende merak ettim beni nerden buludunuz dedim , Prag'dan İstanbul Zeytinburnu'na kadar neden geldiğini merak ettim , doktor bey google'a " kürtaj yapan en iyi doktor " diye yazdım arattırdım ... karşıma dedi , duygulandım , 30 yıldır bu işi yapıyorum , gerek Türkiye'den gerekse yurtdışından birçok hastam geliyor , yurtduşından genelde kızlık zarı dikimi için geliyorlar çünki flep yöntemi garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimi yurtdışı ülkelerde bize göre nerdeyse 10 kat daha pahalı :) neyse kürtaj ve kızlık zarı dikimi hakkında sormak istedikleriniz için bizi direkt olarak arayabilirsiniz , sabit kürtaj merkezi muayenehane telefonumuz ve Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır ve gece bile hastalarımıza cevap veriyoruz , gerçi ben genelde hastalarımla meşgul oluyorum ve kıdemli asistanım bakıyor , kendisi 10 yıldır bizimle çalıştığı için kürtaj ve kızlık zarı konularında bilgi sahibidir , sizin merak ettiklerinizi yanıtını zaten klasik olarak biliyor diyebilirim , ama acil durumlarda banada bağlatabilirsiniz telefonu sorun olmaz.

Kürtaj fiyatları

İstanbul ve Anakara'da kürtaj fiyatları geleneksel olarak gebelik haftasından esinlenilerek belirleniyor , bu nerdeyse cumhuriyet tarihi kadar eski bir anane haline geldi , eskiler yenilere öyle öğretiyor , bu konuda örnekler vereyim isterseniz , adetinizin geciktiği ilk günlerde gebelik testi yaptınız ve pozitif yani çift çizgi çıktı , bilinki siz 4 haftalık hamilesinizdir , bu durumda İstanbul'da yaklaşık ... tl karşılığı kürtaj olabilirsiniz , yada 5 haftalıksanız ... tl , 6 haftalıksanız ... tl , 7 haftalıksa ... lira diyerek yukarı doğru fiyatlar havalanır , 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçen gebeliklerde kürtaj yapılmaz , bunu unutmayın. 
Her hastaya kürtajdan önce mutlaka kadın doğum muayenesi ve ultrason yapılır , bunlar için birçok kürtaj merkezi muayenehanede ek bir ücret istemezler , ama siz yinede herşey dahilmi diye sorun. 
Ek olarak kürtajda anestezi seçiminiz size ek masraf açabilir , lokal anestezi yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişinin uyuşturulduğu durumlarda ek bir ücret istenmez , ama ben genel anestezi ile kürtaj olacağım , tamamen uyuturak çocuk aldıracağım derseniz o zaman İstanbul'da birçok kürtay yapan yerde ek olarak sizden yaklaşık ... tl kadar genel anestezi farkı isterler .

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

2019 yılı 26 nisan itibarı ile İstanbul ve Ankara'da garantili ve kalıcı flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl rakamlarından başlar ve .... e kadar çıkabilir , genelde yaz aylarında fiyatlar daha pahalıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yapan hastaneler anadolu yakası

Kürtaj yapan hastaneler

Kürtaj yapan doktorlar