Kürtaj Fiyatları 2014

Kürtaj fiyatlarının uygun olması dışında 2 Mar 2019'te İstanbul'da kürtajda en iyi doktorlar genelde Avrupa Yakasında konuşlanmış durumdadır . Zaten kürtaj yapan doktor sayısıda en son çıkan kürtaj yasasından sonra giderek azalmaktadır. Kürtaj yapan en iyi doktorlar kendi kürtaj fiyatlarını semtlerine göre ayarlamakla beraber genellikle gebelik haftası dikkate alınır , adetin ilk geciktiği gün farkedilen hamilelik durumu 4 haftalık olarak kabul edilir ve kürtaj yasasına görede 10 hafta dahil gebelik sonlandırma yapılabilir. Ücretlendirmede İstanbul'da 4 haftalık bir hamilelik varsa ... TL , 5 haftalık ise ... TL , 6 haftalık ise ... TL şekinde 10 haftaya kadar çocuk aldırma fiyatlarıda azar azar artar. Kürtaja geldiğinizde yapılan kadın doğum muayenesi ve jinekolojik ultrason gibi incelemeler için genelde para istenmez ama siz emin olmak için randevu esnasında yinede sorun.
En garantili ve risksiz bebek aldırma metodu vakum kürtajdır , rahim içi kazıma yapılmadan negatif basınç ile uterus boşaltılır , bu metodda %90 lokal anestezi tercih edilir ve ek bir ücret gerektirmez , ama siz genel anestezi ile kürtaj olacaksanız bu durumda İstanbul'da birçok semtte yaklaşık ... TL kadar anestezi ücreti istenir.
Vakum kürtaj fiyatları , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma gibi konularda bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj yapan hastaneler

Kürtaj yapan hastaneler anadolu yakası

Kürtaj